Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Velkoobchodní spolupráce

Máte vlastní e-shop, prodejnu nebo provozujete velkoobchod? Řídíte neziskovou organizaci, vzdělávací instituci, zajišťujete chod domova pro seniory, léčebného ústavu? Možná chcete dopřát svým členům, klientům, žákům či rezidentům zajímavý a neokoukaný způsob relaxace a uměleckého vyžití.

Představujeme Vám možnost velkoobchodní spolupráce v projektu Diamantové malování. Naši velkoobchodní partneři u nás nakupují za velkoobchodní ceny a řídí si tak svůj zisk sami. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím mailu nebo telefonu .

Chcete profitovat s Diamantovým malováním?

Zavolejte nám, napište, případně si domluvme schůzku. Celý projekt Vám představíme, domluvíme spolupráci a se vším poradíme a pomůžeme. Spolupráce může probíhat dvěma základními způsoby:

1
Dropshipping

Výhodou tohoto řešení je, že nemusíte držet vlastní sklady. Objednávku můžeme poslat buď Vám, přičemž starost o přepravu k zákazníkovi je pak už na Vás, nebo zakázku vyřídíme tak, že ji rovnou pošleme Vašemu zákazníkovi.

Můžete se plně soustředit na marketing a podporu prodeje. Celou výrobu a expedici můžete s klidem nechat na nás. Zboží odesíláme ihned po přijetí platby. Je proto výhodné, pokud na e-shopu nabízíte platbu kartou.

Poskytneme Vám náš XML feed, který importujete do svého e-shopu. Obsahuje všechny potřebné informace včetně obrázků, takže po importu je Váš e-shop ihned připraven k prodeji.

Začínáte na provizi 26% z ceny produktu, která je na našem e-shopu. Jelikož máte snížené náklady o balné a poštovné, můžete vhodným nastavením cen docílit toho, že vaše ceny budou nakonec pro koncové zákazníky nižší, než ty naše.

Pokud se zavážete k nějakému minimálnímu měsíčnímu odběru, zvýšíme marži o další 4%.

2
Nákup na sklad

Jde o vzájemně výhodné řešení. Pro nás jde o jistotu pravidelného odběru, pro Vás to znamená ještě vyšší marži.

Minimální výše objednávky je 5000 Kč. Podle množství objednaného zboží si domluvíme termín dodání a celou zakázku zasíláme na Vaši adresu.

Opět vám poskytneme XML feed, abyste mohli plnit svůj e-shop.

Vaší výhodou je základní sleva na nákup ve výši 30% z cen uvedených na našem e-shopu. Přičemž další 4% můžeme přidat v případě, že se zavážete k nějakému minimálnímu měsíčnímu obratu.

Podpora Vašeho marketingu

Nabízíme Vám možnost mít vlastní grafiku, logo, či celý návrh krabice. Zašlete nám Váš vlastní návrh na potisk krabice a my vám obaly vyrobíme a dodáme. Podmínkou je minimální počet 2000 ks krabic v jedné dodávce.

Nabízíme i vlastního grafika, který Vám může design krabic navrhnout. Tato nabídka je ovšem zpoplatněna.

Stačí-li Vám krabice bez potisku, můžete je využívat bezplatně.

Využít můžete i možnosti vkládání Vašich brožur, letáků a dalších reklamních tiskovin do krabic s objednávkou. Tiskoviny nám můžete dodat a pak je tato činnost v ceně objednávky. Pokud si přejete, můžeme Vám připravit i návrh reklamních materiálů a zajistit i jejich tisk. Tato činnost už je ale zpoplatněna, i když samotné následné vkládání do krabic je stále v ceně.


Proč spolupracovat s námi?

Prémiová sada diamantového malování

Nabízíme prémiové sady, které obsahují vše, co potřebujete k vytváření obrazů. Chceme nabídnout dokonalý produkt a jedinečný zážitek z tvorby obrazů. V každé sadě najdete kvalitní samolepící plátno s předtištěným motivem, průhlednou fólii chránící lepidlo na plátně před vysycháním a nečistotami, pero v prémiové kvalitě se dvěma násadami, misku na nabírání diamantů, voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů, znovupoužitelné sáčky s diamanty špičkové kvality, kvalitní pinzetu, barevnou předlohu, háčky na zavěšení obrazu a návod k použití v několika jazycích.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v Česku. Naším cílem je vaše spokojenost a zážitek z tvorby obrazů. Naše plátna tiskneme na kvalitních průmyslových tiskárnách a díky tomu jsou všechny symboly na plátně jasně viditelné. Naše diamanty jsou vyrobeny z pryskyřice a proto jsou velmi odolné. Díky hladkému povrchu se diamanty krásně lesknou. Každý obraz pro vás připravujeme s láskou.

Obraz podle vlastní fotografie

Proměňte svou oblíbenou fotografii v obraz diamantového malování! Při objednávce obrazu nahrajte vaši fotografii a my ji převedeme do obrazu diamantového malování. Náš tým grafiků pečlivě upraví vaši fotografii, abyste měli jistotu, že váš obraz bude dokonalý. Můžete nahrát vaše rodinné fotografie, fotky vašich dětí, domácích mazlíčků nebo oblíbené plakáty.

Největší nabídka motivů na trhu

V naší nabídce najdete přes originálních motivů a každý měsíc přidáváme stovky dalších motivů. Nabízíme motivy z různých kategorií jako jsou zvířata, květiny a rostliny, krajiny, příroda, zátiší, města, lidé a osobností, dětské motivy, abstraktní obrazy, velcí malíři, mandaly a další.

Nákupem u nás podporujete umělce

Spolupracujeme s umělci a nabízíme originální licencované motivy. Nákupem obrazů pomáháte umělcům a podporujete je v jejich tvorbě. Umělci tak získávají prostředky pro tvorbu dalších krásných obrazů, které si můžete koupit a vytvořit. U každého motivu, který převádíme do diamantového malování, se snažíme maximálně zachovat autentičnost původního díla, aby byl prožitek z tvorby obrazů co nejvyšší.

Garance vrácení peněz

Pokud jste nebyli spokojeni a pošlete nám nerozbalenou zásilku zpět, vrátíme Vám peníze v plné výši bez dalších otázek a otálení.

Motivy, které najdete jen u nás

S našimi umělci a partnery vytváříme unikátní motivy, které najdete jen u nás. Zakládáme si na tom, aby naše motivy byly originální, a proto mezi nimi najdete takové, které žádný jiný e-shop v Evropě nenabízí. Můžete si namalovat obraz v různých uměleckých stylech v prémiové kvalitě.

% spokojených zákazníků

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka. Nabízíme produkt v prémiové kvalitě a naše zákaznická podpora je připravena vyřešit každý dotaz nebo problém. Proto máme od zákazníků mnoho velmi pozitivních recenzí a zákazníci nás dále doporučují.


Jak zahájit spolupráci?

Máte zájem o spolupráci? Neváhejte a kontaktujte nás.

Tým Diamondi