Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Často kladené otázky

1

Co je diamantového malování?

Diamantové malování je kreativní koníček a nový trend v kreativním trávení volného času. Jde o vytváření obrazů pomocí diamantů, které vypadají jako malé kamínky a které se lepí na plátno. Postupně lepíte jednotlivé diamanty na plátno a vytváříte originální umělecké dílo. Výsledkem jsou vizuálně oslnivé mozaikové diamantové obrazy, které se třpytí, lesknou a září! Více informací najdete v našem článku.

2

Kde najdu přesné instrukce pro tvorbu obrazů?

Přesné pokyny najdete na naší stránce Jak začít tvořit obrazy nebo také v našem tištěném návodu, který je součástí každé sady diamantového malování.

3

Jak začít tvořit obrazy diamantového malování?

Diamantové malování je jednoduché az vládne ho každý. Podrobné pokyny najdete na naší stránce Jak začít tvořit obrazy nebo také v našem tištěném návodu, který je součástí každé sady diamantového malování.

4

Jaký je rozdíl mezi plátnem vypnutým na rám a plátnem bez rámu a vypnutí?

U každého produktu v našem e-shopu si můžete vybrat, zda chcete variantu s plátnem vypnutým na rám nebo plátno bez rámu a vypnutí. Doporučujeme vybrat plátno bez rámu a vypnutí, se kterým se vám bude lépe pracovat a které si pak musíte vypnout sami. Více informací a názornou ukázku naleznete na naší stránce Rámování.

5

Jak vybrat předlohu pro Obraz podle vlastní fotografie?

Pokud si chcete objednat obraz podle vlastní fotografie, je třeba vybrat vhodnou fotografii, tzn. předlohu. Sepsali jsme pro vás doporučení, jak vybrat vhodnou předlohu.

6

Co obsahuje každá sada diamantového malování?

Každá sada obsahuje vše, co potřebujete k tvorbě obrazu:

  • kvalitní samolepící plátno s předtištěným motivem
  • průhledná fólie chránící lepidlo na plátně před vysycháním a nečistotami
  • pero v prémiové kvalitě se dvěma násadami
  • misku na nabírání diamantů
  • voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů
  • znovupoužitelné sáčky s diamanty špičkové kvality
  • kvalitní pinzetu
  • barevnou předlohu
  • háčky na zavěšení obrazu
  • návod k použití v několika jazycích
7

Z čeho jsou vyrobeny diamanty?

Diamanty jsou vyrobeny z pryskyřice a proto jsou velmi odolné. Díky hladkému povrchu se diamanty krásně lesknou. Naše diamanty jsou nejvyšší kvality.

8

Jsou vaše diamanty kulaté nebo hranaté?

Naše diamanty jsou kulaté a proto je jejich lepení na plátno jednoduché a rychlé. Kulaté diamanty jsou také vhodné pro začátečníky.

9

Kde se vyrábějí vaše obrazy diamantového malování?

Výroba obrazů probíhá v Evropské unii. Zaměřujeme se na vysoký standard kvality a cílem je nabídnout zákazníkům jedinečný zážitek z tvorby obrazů.

10

Do kterých zemí posíláte sady diamantového malování?

Seznam zemí, do kterých posíláme naše sady, najdete na stránce Doprava a platba.

11

Jaké rozměry obrazů najdete v naší nabídce?

Na našem e-shopu nabízíme obrazy diamantového malování v rozměru 40x50 cm. Další rozměry připravujeme.

12

Budu potřebovat něco dalšího, co v sadě není?

Naše sady obsahují vše, co potřebujete k tvorbě obrazu. Dále vám bude stačit jen rovný povrch ideálně stůl, na kterém můžete pracovat.

13

Jaká je průměrná doba doručení?

Průměrná doba doručení je dny. Doručení ovlivňuje to, jestli je plátno skladem a zda objednáte plátno vypnuté na rámu. U produktu Obraz podle vlastní fotografie je doba dodání delší.

14

Garantujete vrácení peněz?

V případě, že jste nebyli spokojeni, Vám peníze vrátíme bez dalšího vyptávání. Jsme rádi za každou zpětnou vazbu a proto nás vždy zajímá, kde přesně vznikl problém a zda můžeme udělat něco lépe.

15

Jak vás můžu kontaktovat?

Můžete nás kontaktovat na telefonním čísle . Nebo nám můžete poslat e-mail na adresu . Naše pracovní doba je od pondělí do pátku .