Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Tipy a triky

Připravili jsme pro vás několik tipů, které vám mohou pomoci při tvorbě obrazů diamantového malování.

Menší rozměr pro začátečníky

Pro začátečníky je vhodnější menší rozměr obrazu 40x50 cm. Diamantové malování má být zábava a menší rozměr vás bude určitě bavit. Vyberte si motiv, který se vám líbí a ten si objednejte.

Připravte se

Než začnete tvořit obraz diamantového malování, připravte si všechny položky ze sady a ukliďte si pracovní prostor. Plátno by mělo být umístěno na větším rovném povrchu, aby se vám dobře pracovalo.

Přesypejte si diamanty do znovupoužitelných sáčků

Součásti sady jsou malé sáčky s diamanty. Na každém malém sáčku s diamanty je kód. Součástí sady jsou dále znovupoužitelné sáčky a lepítka se symboly. Najděte si na plátně kód a symbol. Poté si najděte kód na malém sáčku a diamanty přesypejte do znovupoužitelného sáčku a přilepte správný symbol. Znovupoužitelné sáčky lze snadno uzavřít a používat opakovaně. Orientace podle symbolů na znovupoužitelných sáčcích je pohodlnější a rychlejší.

Pozor na průhlednou fólii

Neodlepujte průhlednou fólii z celého plátna najednou. Pokud byste celou fólii odlepili z plátna, potom se může prach a nečistoty dostat na lepkavou vrstvu plátna. Průhlednou fólii doporučujeme postupně odlepovat, jak budete postupně lepit diamanty na plátno.

Vyberte si svůj styl

Každý má svůj styl. někdo začíná lepit diamanty z pravé strany, někdo z levé strany. Ať si zvolíte jakýkoliv styl, doporučujeme začínat v horní části plátna. Když budete začínat v horní části a poté pokračovat dále, plátno nebude klouzat po povrchu, na kterém pracujete.

Když se spletete

Pokud se náhodou spletete a umístíte diamant na špatný symbol na plátně, můžete použít pinzetu, která je součástí sady a diamant odlepit.

Budiž světlo

Místnost, ve které budete pracovat na diamantovém malování, si osvětlete, abyste viděli symboly.

Diamanty nalepujte lehce

Při nalepování diamantů na plátno nevyvíjejte příliš velký tlak. Nanášení diamantů na plátno by mělo být snadné. Diamanty se díky samolepícímu plátnu lepí samy.

Pro hromadné nalepování diamantů použijte násadu

Pokud chcete urychlit nalepování diamantů a chcete nalepit několik stejných diamantů najednou podle symbolů, můžete použít jednu ze dvou násad na pero, které dodáváme v každé sadě.

Diamantové malování Naše nabídka