Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Proč koupit u nás

Chceme vám přinést zábavu, relax, potěšení a jedinečný zážitek z diamantového malování. Proto jsme investovali nemalé prostředky do výrobního zařízení a postupů, abychom vám mohli přinést dokonalý produkt, který si budete dlouho užívat. Klademe velký důraz na vaši spokojenost a zaměřujeme se na kvalitu.

Prémiová sada diamantového malování

Nabízíme prémiové sady, které obsahují vše, co potřebujete k vytváření obrazů. Chceme nabídnout dokonalý produkt a jedinečný zážitek z tvorby obrazů. V každé sadě najdete kvalitní samolepící plátno s předtištěným motivem, průhlednou fólii chránící lepidlo na plátně před vysycháním a nečistotami, pero v prémiové kvalitě se dvěma násadami, misku na nabírání diamantů, voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů, znovupoužitelné sáčky s diamanty špičkové kvality, kvalitní pinzetu, barevnou předlohu, háčky na zavěšení obrazu a návod k použití v několika jazycích.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v Česku. Naším cílem je vaše spokojenost a zážitek z tvorby obrazů. Naše plátna tiskneme na kvalitních průmyslových tiskárnách a díky tomu jsou všechny symboly na plátně jasně viditelné. Naše diamanty jsou vyrobeny z pryskyřice a proto jsou velmi odolné. Díky hladkému povrchu se diamanty krásně lesknou. Každý obraz pro vás připravujeme s láskou.

Obraz podle vlastní fotografie

Proměňte svou oblíbenou fotografii v obraz diamantového malování! Při objednávce obrazu nahrajte vaši fotografii a my ji převedeme do obrazu diamantového malování. Náš tým grafiků pečlivě upraví vaši fotografii, abyste měli jistotu, že váš obraz bude dokonalý. Můžete nahrát vaše rodinné fotografie, fotky vašich dětí, domácích mazlíčků nebo oblíbené plakáty.

Největší nabídka motivů na trhu

V naší nabídce najdete přes originálních motivů a každý měsíc přidáváme stovky dalších motivů. Nabízíme motivy z různých kategorií jako jsou zvířata, květiny a rostliny, krajiny, příroda, zátiší, města, lidé a osobností, dětské motivy, abstraktní obrazy, velcí malíři, mandaly a další.

Nákupem u nás podporujete umělce

Spolupracujeme s umělci a nabízíme originální licencované motivy. Nákupem obrazů pomáháte umělcům a podporujete je v jejich tvorbě. Umělci tak získávají prostředky pro tvorbu dalších krásných obrazů, které si můžete koupit a vytvořit. U každého motivu, který převádíme do diamantového malování, se snažíme maximálně zachovat autentičnost původního díla, aby byl prožitek z tvorby obrazů co nejvyšší.

Garance vrácení peněz

Pokud jste nebyli spokojeni a pošlete nám nerozbalenou zásilku zpět, vrátíme Vám peníze v plné výši bez dalších otázek a otálení.

Motivy, které najdete jen u nás

S našimi umělci a partnery vytváříme unikátní motivy, které najdete jen u nás. Zakládáme si na tom, aby naše motivy byly originální, a proto mezi nimi najdete takové, které žádný jiný e‑shop v Evropě nenabízí. Můžete si namalovat obraz v různých uměleckých stylech v prémiové kvalitě.

% spokojených zákazníků

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka. Nabízíme produkt v prémiové kvalitě a naše zákaznická podpora je připravena vyřešit každý dotaz nebo problém. Proto máme od zákazníků mnoho velmi pozitivních recenzí a zákazníci nás dále doporučují.

Klub diamantového malování - Diamondi

Získejte další výhody a staňte se členy našeho BONUSOVÉHO VĚRNOSTNÍHO KLUBU. Při nákupu na našem e-shopu se zaregistrujte jako zákazník a automaticky se stanete členem našeho věrnostního programu. Pro všechny členy máme připraveny tyto výhody:

  • ihned po registraci sleva 2 %
  • součet hodnot nákupů nad 4 000 Kč sleva 3 %
  • součet hodnot nákupů nad 9 000 Kč sleva 4 %
  • součet hodnot nákupů nad 14 000 Kč sleva 6 %

Nákupy se sčítají a sleva je doživotní.

Podpora během nákupu i po něm

Jsme hrdí na naši zákaznickou podporu, která je připravena vám pomoci s každým dotazem nebo při řešení jakýkoliv problémů. Náš tým zákaznické podpory reaguje rychle a je vám k dispozici každý pracovní den .

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečen protokolem HTTPS a proto se nemusí bát o vaše data. Veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrovaném podobě.