Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

O nás

Naším cílem je udělat svět lepším prostřednictvím diamantového malování. Chceme lidem představit úžasný svět diamantového malování a jeho výhody pro lidské zdraví. Zmírnění stresu, relaxace, uvolnění mysli, zlepšení koncentrace a hlavně kreativní zábava. To vše nabízí naše produkty, jejichž vývojem a přípravou jsme strávili několik let. Chceme také nabídnout jedinečný zážitek z diamantového malování pro lidi všech věkových skupin, pro děti i dospělé. Proto jsme investovali nemalé prostředky do výrobního zařízení a postupů, abychom vám mohli přinést dokonalý produkt, který si budete dlouho užívat. Klademe velký důraz na vaši spokojenost a zaměřujeme se na kvalitu. Veškerá výroba, vývoj a balení probíhá v naší továrně v Evropě a naše produkty splňují ten nejvyšší standard kvality.

Dlouhodobá stabilita

Jsme na trhu už od roku 2010 a za tu dobu jsme získali mnoho zkušeností, které využíváme pro zdokonalování našich produktů a služeb. Máme bohaté zkušenosti s prodejem a jsme odborníky v oboru diamantového malování.

Největší evropský výrobce

Veškerá výroba, vývoj, balení a distribuce probíhá v Česku. Naším cílem je vaše spokojenost a zážitek z tvorby obrazů. Naše plátna tiskneme na kvalitních průmyslových tiskárnách a díky tomu jsou všechny symboly na plátně jasně viditelné. Naše diamanty jsou vyrobeny z pryskyřice a proto jsou velmi odolné. Díky hladkému povrchu se diamanty krásně lesknou. Každý obraz pro vás připravujeme s láskou.

Největší nabídka motivů na trhu

V naší nabídce najdete přes originálních motivů a každý měsíc přidáváme stovky dalších motivů. Nabízíme motivy z různých kategorií jako jsou zvířata, květiny a rostliny, krajiny, příroda, zátiší, města, lidé a osobností, dětské motivy, abstraktní obrazy, velcí malíři, mandaly a další.

Nákupem u nás podporujete umělce

Spolupracujeme s umělci a nabízíme originální licencované motivy. Nákupem obrazů pomáháte umělcům a podporujete je v jejich tvorbě. Umělci tak získávají prostředky pro tvorbu dalších krásných obrazů, které si můžete koupit a vytvořit. U každého motivu, který převádíme do diamantového malování, se snažíme maximálně zachovat autentičnost původního díla, aby byl prožitek z tvorby obrazů co nejvyšší.

Motivy, které najdete jen u nás

S našimi umělci a partnery vytváříme unikátní motivy, které najdete jen u nás. Zakládáme si na tom, aby naše motivy byly originální, a proto mezi nimi najdete takové, které žádný jiný e-shop v Evropě nenabízí. Můžete si namalovat obraz v různých uměleckých stylech v prémiové kvalitě.

Nákup bez starostí

Je pro nás důležité, aby byl pro vás nákup na našem e-shop snadný. Proto nabízíme službu “Bez starostí”. Klidně se obraťte na naši zákaznickou podporu a naši specialisté vám velmi rádi pomůžou s objednáním a případně také výběrem motivu diamantového malování.

% spokojených zákazníků

Naším cílem je spokojenost každého zákazníka. Nabízíme produkt v prémiové kvalitě a naše zákaznická podpora je připravena vyřešit každý dotaz nebo problém. Proto máme od zákazníků mnoho velmi pozitivních recenzí a zákazníci nás dále doporučují.

Podpora během nákupu i po něm

Jsme hrdí na naši zákaznickou podporu, která je připravena vám pomoci s každým dotazem nebo při řešení jakýkoliv problémů. Náš tým zákaznické podpory reaguje rychle a je vám k dispozici každý pracovní den .

Bezpečný nákup

Náš e-shop je zabezpečen protokolem HTTPS a proto se nemusí bát o vaše data. Veškeré informace mezi prohlížečem a serverem se přenášejí v zašifrovaném podobě.

Diamondi
Westlogic s.r.o.
Olomoucká 267/29
Opava, 746 01

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Ostravě pod spisovou značkou oddíl C vložka 36070

IČ: 28637372
DIČ: CZ28637372