Pro plnou funkčnost těchto stránek je nutné povolit JavaScript.

Informace o produktu

Jak začít tvořit obrazy

Krok 1
Připravte si vše potřebné
Krok 2
Začněte
tvořit
Krok 3
Vytvořte vlastní mistrovské dílo
Krok 1

Připravte si samolepící plátno s předtištěným motivem, pero, misku na nabírání diamantů, voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů a sáčky s diamanty. Každý sáček má unikátní symbol a tento symbol je také na plátně.

Krok 2

Vyberte si na plátně symbol, kterým chcete začít a najděte si sáček s odpovídajícím symbolem. Dia- manty ze sáčku vysypejte do misky na diamanty. Vezměte pero, naberte perem malé množství voskové hmoty a poté s perem naberte diamant.

Krok 3

Umístěte diamant pomocí pera na odpovídající symbol na plátně. Postup opakujte, dokud nebudete mít na plátně umístěny všechny diamanty pro všechny symboly. Sledujte, jak vzniká vaše originální mistrovské dílo.

Co obsahuje sada diamantového malování?

Naše prémiové sady diamantového malování obsahují vše, co potřebujete, abyste vytvořili dokonalý obraz. Každá sada obsahuje:

  • kvalitní samolepící plátno s předtištěným motivem
  • průhledná fólie chránící lepidlo na plátně před vysycháním a nečistotami
  • pero v prémiové kvalitě se dvěma násadami
  • misku na nabírání diamantů
  • voskovou hmotu pro snadné uchopení diamantů
  • znovupoužitelné sáčky s diamanty špičkové kvality
  • kvalitní pinzetu
  • barevnou předlohu
  • háčky na zavěšení obrazu
  • návod k použití v několika jazycích

Vše je pečlivě zabaleno a označeno, takže se můžete pustit do svého mistrovského díla hned po otevření krabice!

Pro koho je diamantové malování určeno

Diamantové malování je vhodné pro každého, kdo si chce odpočinout po náročném dni v práci, uniknout každodenní rutině, zbavit se stresu a relaxovat. V našem e-shopu nabízíme prémiové sady diamantového malování pro dospělé i děti. Jde o kreativní zábavu, která je vhodná pro malé i velké malíře. Je to také úžasný dárek pro jakoukoliv příležitost (narozeniny, Vánoce, výročí a další), krásná dekorace do každé místnosti a skvělý způsob, jak se uvolnit a zbavit se stresu. Naše obrazy mohou vytvářet začátečníci i pokročilí. Objevte s námi svět relaxace.

Relaxujte a zbavte se stresu
Skvělý dárek pro každého
Dokonalá dekorace
Zábava i pro děti

Vypnuté plátno na rám vs. bez rámu a vypnutí

Můžete si vybrat plátno vypnuté na rám nebo plátno bez rámu a vypnutí. Doporučujeme vybrat plátno bez rámu a vypnutí, se kterým se vám bude lépe pracovat a které si pak musíte vypnout sami. Pokud si vyberete plátno vypnuté na rámu, plátno Vám odborně napneme my.

Sada bez rámu a bez vypnutí plátna

Sada s vypnutým plátnem na rám

Rozměry

Na našem e-shopu nabízíme obrazy diamantového malování v rozměru 40x50 cm. Další rozměry připravujeme.

Plátno

Naše samolepící plátno je velmi kvalitní, odolné a nemačká se. Lepkavá vrstva na plátně je velmi účinná, aby zajistila správné přilnutí a nalepování diamantů. Na každém plátně najdete jasně čitelné symboly a potisk pláten zajišťujeme prostřednictvím kvalitních průmyslových tiskáren. Plátno také obsahuje legen- du se symboly, podle které se lze snadno orientovat. Náš tým profesionálních grafiků převádí každé umělecké dílo na plátno diamantového malování s cílem maximálně zachovat autentičnost původního díla. Chceme, abyste měli z ma- lování ten nejlepší zážitek.

Diamanty

Jemně broušené diamanty z pryskyřice jsou vyráběny v co nejvyšší kvalitě. Naše kulaté diamanty se snadno lepí a na plátně vytvářejí skvělý mozaikový vzhled. Nalepování diamantů zvládnou začátečníci i pokročilí. Na plátně pou- žíváme velmi kvalitní lepidlo a proto se diamanty ani po mnoha letech neodle- pí. Barevné diamanty jsou dodávány v průhledných sáčcích.

Pero

Prémiové malířské pero, které se dobře drží a neklouže. Každé pero dodáváme se dvěma násadami, které lze zasunout na druhý konec pera. S každou nása- dou lze nabírat více diamantů najednou. S jednou násadou můžete nabrat až 4 diamanty najednou a druhá násada má kapacitu na 7 diamantů. Na každé násadě je uvedena číslovka, podle které poznáte, kolik diamantů s ní můžete nabrat. S násadou můžete urychlit nabírání a nalepování diamantů na plátno v místech, kde se opakuje více stejných diamantů.

Rám

Můžete si vybrat, jestli si objednáte obraz bez rámu a bez vypnutí plátna nebo vypnuté plátno na rám. Naše rámy jsou vyrobeny z kvalitního smrkového dřeva a jsou pevně lepené.

Obraz jako dárek

Obraz diamantového malování je skvělý dárek pro každého - děti, dospělé i seniory, pro muže i ženy každého věku. je to také dárek vhodný ke každé příležitosti jako jsou Vánoce, výročí, narozeniny, svátek, Nový rok.. Chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým skutečně něčím originálním? Pak si objednejte obraz podle vlastní fotografie. Při objednávce nám nahrajte svou fotografii a my ji převedeme do diamantového malování. Můžete si tak vytvořit obraz dia- mantového malování a zachytit svou vzpomínku, rodinnou dovolenou nebo svého domácího mazlíčka.